Prawo zaoczne 2008 - 2013 Opole

Uniwersytet Opolski

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-09-27 21:44:59

Asaliah

Moderator

Punktów :   

nastepne cwiczenia

mam pytanko odnośnie tego co mamy przygotować na kolejne ćwiczenia u profesora?
bo jakos tak mówił, że człowiek w końcu nie zrozumiał co mamy do przygotowanie, więc jesli ktos moglby podac takową informację to bede bardzo wdzieczna


http://img529.imageshack.us/img529/9008/sygca2.jpg

Offline

 

#2 2008-09-28 19:17:13

kitty_22

Użytkownik

Punktów :   

Re: nastepne cwiczenia

Napewno mamy przygotować źródła prawa w okresie monarchii średniowiecznej, partylularyzm, zasada stanowości. Mówił też coś o Dagome iudex, więc chyba dobrze by było przybliżyć sobie ten dokument. Poza tym z tego co zrozumiałam to trzeba sobie "dowartościować" to, o czym on mówił na wykładzie i ćwiczeniach ;-)

Inne poglądy mile widziane :-))

Offline

 

#3 2008-09-29 20:27:02

Asaliah

Moderator

Punktów :   

Re: nastepne cwiczenia

kitty_22 napisał:

Napewno mamy przygotować źródła prawa w okresie monarchii średniowiecznej, partylularyzm, zasada stanowości. Mówił też coś o Dagome iudex, więc chyba dobrze by było przybliżyć sobie ten dokument. Poza tym z tego co zrozumiałam to trzeba sobie "dowartościować" to, o czym on mówił na wykładzie i ćwiczeniach ;-)

Inne poglądy mile widziane :-))

dziekuje za informacje


http://img529.imageshack.us/img529/9008/sygca2.jpg

Offline

 

#4 2008-10-20 14:04:30

daria

Użytkownik

Punktów :   

Re: nastepne cwiczenia

co trzeba przygotowac na nastepne cwiczenia??? zamiescie wszystke informacje co bylo na ostatnich cw i co mamy sie teraz nauczyc????

Offline

 

#5 2008-10-20 20:51:06

marlonek

Użytkownik

Punktów :   

Re: nastepne cwiczenia

1.charakterystyka prawa zwyczajowego i stanowego.
2.definicja źródeł  i trójpodział źródeł i znajomość źródeł o charakterze poznawczym
3.źródła prawa i dokumenty wynikające z czynności (dalej nie zdarzyłam zapisać )
4.zapoznać się ze statutem Jana Łaskiego

to by było na tyle ... pozdrowionka!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sailor-moon.pun.pl www.avinioncabal.pun.pl www.gildiazlo.pun.pl www.ispk2009.pun.pl www.eps2011.pun.pl